Transfer a parkování

Transfer z letiště do přístavu a zpět
bus

Ve většině přístavů je kromě taxi nebo veřejné dopravy možné využít služby společnosti Norwegian Cruise Line zajišťující komfortní přepravu z letiště nebo z centra města k přístavnímu molu v den nalodění a zpět v den vylodění. Ceny a časový rozpis jsou uvedeny na stránkách www.ncl.eu/transfers

V ceně služby je zahrnuto:
- transfer z letiště nebo centra města do přístavu v den nalodění
- transfer z přístavu na letiště nebo do centra města v den vylodění
- uvítání delegátem NCL, který se postará i o zavazadla

Klientům, kteří si službu koupí, bude zaslán Transfer Voucher.

Poznámka: Cestující se musí dostavit k nalodění nejméně dvě hodiny před odjezdem lodi. Tomu je přizpůsoben i jízdní řád transferů mezi letištěm a přístavem.

Vylodění cestujících obvykle začíná dvě hodiny po připlutí lodi do přístavu, doba přepravy na letiště může být ovlivněna místní dopravní situací.Parkování
Hamburg

vzdálenost Praha – Hamburg je cca 640 km, z toho 625 po dálnici

V Hamburku nabízí parkování fy RuS Parking Hamburg GmbH
Automobilem dojedete pohodlně až k přístavnímu molu, kde ho předáte pracovníku parkoviště. Při návratu sem bude vůz opět přistaven. Nebo je možné zajet přímo na parkoviště a použít bezplatnou dopravu (cca 25 min) do přístavu. Cena za 10 dnů 120 EUR, resp. 160 EUR za parkování s odvezením a přistavením vozu.

Další informace na www.park-and-cruise.de/reservieren, zde při on-line rezervaci uvést Promo kód 2017NCL , který bude také uveden na dokladech, jenž obdržíte s potvrzením objednávky Vaší plavby.
Warnemünde

vzdálenost Praha – Warnemünde je cca 585 km, z toho 570 po dálnici

V Německém přístavu Warnemunde nabízí parkování fy Parken und Meer
Také zde můžete automobilem dojedet až k přístavnímu molu, a předat ho pracovníku parkoviště. Při návratu Vám vůz opět přivezou. Nebo je možné zajet přímo na parkoviště a použít bezplatnou dopravu (cca 10 min) do přístavu. Cena za 10 dnů od 119 EUR, resp. 132 EUR za parkování s odvezením a přistavením vozu.

Další informace na www.parken-und-meer.de/warnemuende , zde při on-line rezervaci uvést Promo kód 2017NCL , který bude také uveden na dokladech, jenž obdržíte s potvrzením objednávky Vaší plavby.
Benátky

vzdálenost Praha – Benátky je po silnici cca 850 km

Přístav v Benátkách: Port of Venice (www.port.venice.it)
Molo: Stazione Marittima

Od letiště Venice Marco Polo je přístav vzdálen 15 km – cca 20 min jízdy taxíkem (cena okolo 60 EUR) nebo po vodě vodním taxi – cca 1hod (100 EUR) nebo veřejnou dopravou na Piazzale Roma a pak 2 min taxíkem.

Parkoviště v přístavu: Venezia Terminal Passeggeri (15 EUR/den) ceník parkování 2017, www.vtp.it

Další Info, veřejná doprava: www.hellovenezia.it
Civitavecchia (Řím)

město vzdálené 80 km od Říma je centrálním přístavem pro osobní i nákladní námořní plavbu v střední Itálii. Je dobře přístupné autem po dálnici, po železnici i letecky - z římského letiště Fiumicino Airport.

Přístav: Port of Civitavecchia www.civitavecchiaport.org
Molo (anglicky Pier) : No. 12 BIS nebo Pier No. 25 SUD

Římské letiště Fiumicino Airport je vzdáleno cca 1 hodinu jízdy, pro přepravu je možné použít taxi (160 euro), mikrobus (35 EUR/os), veřejnou dopravu, dopravu NCL.

Parkování: Via Antonio Pacinotti parking (www.safeparking.it) Cena pro 7 denní plavby 50 EUR venkovní parkování, 70 EUR pod střechou; pro 11 denní plavby 70 EUR venkovní, 80 EUR pod střechou. Je požadována předchozí rezervace s uvedením jména lodě, jméno, typ auta, číslo nástupního mola, datum parkování a kontaktní mobil. Po zaparkování budete odvezení do přístavu k lodi a při návratu budete očekávání na molu a dopraveni zpět na parkoviště.

Město provozuje autobusovou linku zdarma z přístavu do centra města a zpět, každých 30 min.
Informace o dalších přístavech je možné nalézt na www.ncl.com/eu/en/getting-to-the-pier/driving-directions

© OceanLand 2012 - 2018