Ubytování
Norwegian Cruise Line nabízí široký výběr ubytování. Ať cestujete sám, v páru nebo s celou rodinou, vždy je možné vybrat si kajutu, která dokonale vyhoví Vašim potřebám.


Heaven
The Haven by Norwegian®

Nebe. Skryté na vrcholku lodi je exklusivním místem jen pro několik privilegovaných. Je zde nejluxusnější, nejlépe vybavené a nejprostornější ubytování. Elegantní moderní design, poskytované osobní služby a soukromí tvoří unikátní kombinaci umocňující zážitek z plavby.

Jde o balíček skládající se z ubytovacího prostoru (Vila, Apartmán) plus zvláštní služby (přednost při naloďování a vyloďování, transfer limuzínou na letiště, výběrové občerstvení na pokoji, osobní asistent apod.)
GardenVilla
Garden Villas & Family Villas
Zahradní a rodinné vily. Umístěné v odděleném uzavřeném sektoru nabízejí maximální luxus a soukromí. Služby majordoma a další speciální privilegia jsou samozřejmostí.
Penthouse
Suites & Penthouses
Apartmány nabízejí možnost privátních snídaní, večeří a obědů či služby majordoma. Mají velké balkóny, prostorné pokoje i velkoryse zařízené koupelny.
MiniSuite
Mini Suites
Malý apartmán. Vlastní bálkón, luxusní koupelna, je prostorný.
SpaStateroom
Spa Staterooms & Suites
Lázeňské kajuty a apartmány. Na lodi Norwegian Epic nabízí wellness služby specializovaná společnost Mandara Spa®. Její zákazníci mohou využít pro ubytování tyto klidné, vhodně zařízené kajuty se snadným přístupem do lázeňského komplexu, s možností bezplatného využívání mnoha lázeňských služeb.
Balcony
Balcony Staterooms
Kajuta s balkónem. Nabízí stále se měnící výhled skrz velké skleněné dveře, které vedou na soukromý balkón. Ten je výborné místo k odpočinku, opalování nebo k příležitosti vychutnat si skvělé jídlo přinesené pokojovou službou.
Oceanview
Oceanview Staterooms
Kajuta s výhledem na moře. Neujde Vám ani na okamžik pohled na moře nebo na přístavy, které navštívíte. Kajuta má dvě pohodlná lůžka, v některých je možnost ubytovací kapacitu rozšířit až o dvě přistýlky.
Inside
Inside Staterooms
Vnitřní kajuta. Pokud chcete strávit co nejvíc času užíváním si všeho co je na lodi i mimo ni a nebýt příliš v kajutě, pak je to ubytování pro Vás. Všechen komfort, všechno vybavení – jenom bez výhledu na moře, za výhodnou cenu.
Family
Family Accommodation
Rodinné ubytování. I ta nejpočetnější rodina se může cítit jako doma díky velkému výběru flexibilních kajut a apartmánů s možností vzájemného propojení - spojovacími dveřmi apod.
Studio


photo © Norwegian Cruise Line
Studio

Studia pro sólo cestovatele. Jednomístné kajuty s elegantním moderním designem a cenami pro jednu osobu. Cestující má také k dispozici privátní studiovou halu, kde může relaxovat a setkávat se s ostatními sólo cestovateli u šálku kávy nebo koktejlu. Studia mají okno do chodbičky – jednocestné – je jím vidět ven ale ne dovnitř.

Jsou na lodích Norwegian Escape, Norwegian Getaway, Norwegian Breakaway, Norwegian Epic a Pride of America.
© OceanLand 2012 - 2018