stravovani
Stravování
Na výběr je více než devadesát druhů jídel zahrnutých v ceně lodního lístku a spousta dalších specialit á la carte.


Complimentary - bezplatné, v ceně lodního lístku
Ráno, v poledne a večer se nabízejí lákavé restaurace, grily, bufety a kavárny, které uspokojí každou chuť. V krásných jídelních místnostech se podává snídaně, oběd a večeře. Nebo je k dispozici stolování pod širým nebem, s výhledem na oceán. Nepřeberné bufety nabízejí venkovní i vnitřní posezení, na objednávku připravené omelety, těstovinové mísy, čerstvé saláty a mnoho dalšího. Jsou tu i neformální grily u bazénu, non-stop otevřené jídelny, živé sport bary nebo dětské kavárny. Nově jsou bezplatně nabízeny speciality japonské, thajské a čínské kuchyně v síti restaurací Asian Fusion.

Taste Manhattan RoomRoom Service
Non stop pokojová služba. Donáška (i bezplatného) jídla do kajuty číšníkem je zpoplatněna jednorázovým poplatkem (8 USD za objednávku). Přinesení kontinentální snídaně nebo ranní kávy je zcela zdarma.Volitelné speciality
Na každé lodi jsou luxusní steakhousy v pravém texaském stylu, francouzská gurmánská bistra, italské tratorie nebo exotické asijské restaurace. Můžeme sledovat mistry kuchaře jak připravují steaky, plody moře nebo kuřata s zeleninou na originálních teppanyaki grilech. Na některých lodích je možné navštívit stylové večerní kluby s večeří a tancem, nebo s programem špičkových varietních umělců během podávání jídla. Tato nabídka je volitelná, ceny se pohybují mezi 25 – 40 USD za návštěvníka nebo podle cen na jídelním lístku. Děti 12 let a mladší si mohou vybírat i z bezplatného dětského menu.

LaCucina

    photo © Norwegian Cruise Line

© OceanLand 2012 - 2018