relax
Rodinná dovolená na lodi
Užijte si perfektní rodinnou plavbu. Skvělá rodinná dovolená je nyní ještě lepší než kdykoliv předtím, a s množstvím rodinných slev. Plavba na lodi Norwegian Cruise Line nabízí uvolněnou atmosféru plnou radosti a zážitků. Můžete dělat věci, které chcete dělat a vybrat si, kdy je chcete dělat. Díky velké nabídce programů pro děti si mohou rodiče užít svůj volný čas, třeba u bazénu nebo ve welness centru.


Programy pro děti a mládež

guppies
Guppies (6 měsíců – 2 roky)
Speciálně pro nejmenší cestovatele a jejich rodiče. Až dvě hodiny denně veselých věcí – říkanky, malování a vše ostatní, co dělá miminka, batolata a jejich rodiče usměvavé a spokojené.

Na palubě lodi Norwegian Escape je k dispozici také služba chůvy pro hlídání dětí.
relax



Splash Academy (3 – 12 roků)
Středisko zábavy nabízí dětem jejich vlastní prostor na hraní. Mohou zde být společně se svými vrstevníky, v jedné ze tří věkových skupin, a dělat báječné věci. Mohou tvořit, sportovat, hrát stolní hry, team building aktivity, ruční práce, cirkusová škola, vaření, tematická večerní hra na piráty, kovboje nebo špióny. Všechno pod dozorem přátelských, profesionálně vyškolených mladých vedoucích - takže je jisté, že děti jsou v dobrých rukou a o jejich bezpečnost je postaráno. Vše je zdarma, programy probíhají v předem ohlášeném čase.
relax



Entourage (13 – 17 roků)
Teenageři si přijdou na své a pobyt na lodi se jim opravdu líbí. Mohou zde trávit čas ve společnosti stejně starých kamarádů. Hip club přes den nebo Happening club večer. Je toho spousta, co se dá dělat – video hry, Wii™ turnaje, kino, party, sport, divadelní workshopy, cirkusová škola nebo party u bazénu, vše zaměřeno pro tuto věkovou skupinu. Organizují animátoři, kteří mají cit pro potřeby a zájmy mladých a vědí jak svou práci dělat.


relax
Pohodlné ubytování pro celou rodinu
Odpočívejte nebo si čtěte oblíbenou knížku na vlastním balkóně. Ať je Vaše posádka malá nebo početná, vždy je možné si vybírat – od vícepokojového apartmánu po vzájemně propojené kajuty s přistýlkou. Většina lodí má rodinné apartmány (Family Suites) vhodně umístěné blízko prostorů vyhrazených dětem. Ti tak nemusí chodit za svou hrou daleko.



Jídlo
Dejte si teplou pizzu, vyzkoušejte palačinky připravené podle Vaší objednávky. Nebo zažijte nezapomenutelný večer v luxusní restauraci. Můžete jíst kde chcete a kdy chcete. Děti do 3 let se stravují vždy zdarma, děti ve věku 4-12 let si mohou vybrat z bezplatného dětského menu.


cake breakfast dinner




Aktivity
Od extrémních po ty nejklidnější činnosti, každý z rodiny si může vychutnat volnost, časovou flexibilitu a bavit se podle svého. Bowling, vodní tobogan, mini-golf – skvělé zážitky jsou všude kolem.


slide ball spa plank

    photo © Norwegian Cruise Line

© OceanLand 2012 - 2018