Zábava a odpočinek


Skvělá večerní představení
Když slunce zapadá, rozzáří se na lodi světla. Pro každý vkus je zde něco - komorní klavírní koncert, kabaret, nablýskaná taneční show, komediální výstupy, originální performeři, hudební a pěvecká vystoupení. Každý večer je magický.

evening audience floor
 
Kluby a bary
Je dovolená – dejte si oblíbené pití nebo zkuste ochutnat něco nového. Bluesový klub, Piano bar, taneční kluby, sport bary, diskotéky. Vždy se dá najít perfektní místo pro strávení příjemných chvil.

bar beer chat
 
disco blues tropicana
 
Aktivity
Vířivky, vodní tobogany, na některých lodích je lanová dráha, bungee jumping či bowling. Ochlazení v bazénu nebo zahřátí při nákupech, to vše se dá zažít na palubě. Také aukce uměleckých předmětů, ochutnávky vín a martini. A samozřejmě opalování na pohodlném lehátku s výhledem na oceán. Na všech lodích, mimo Pride of America, je možné navštívit i kasino nebo se zúčastnit turnajů v pokeru.

aqua beer chat
 
disco blues tropicana
 
Welness & Sport
Cestující mají k dispozici luxusní lázně nabízející masáže, ozdravné a zkrášlovací kůry, odpočinek. Nejrozsáhlejší komplex lázeňských služeb je na lodi Norwegian Epic.

Pro milovníky sportu jsou připravena dobře vybavená fitness centra s výhledem na oceán, lekce aerobicu, běžecká dráha vysoko nad mořem, kurt na košíkovou, na některých lodích je i místo pro trénink golfu nebo horolezecká stěna.

wall gym sauna
 
spa thermal court
 
Sportovní televizní přenosy
Norwegian Cruise Line spolupracuje s TV stanicí SPORT 24 (www.sport24-tv.com), která vysílá všechny hlavní sportovní události – Premier League, Bundesligu, tenis, Formuli 1, Moto GP, golf, basketbal a další.


photo © Norwegian Cruise Line


© OceanLand 2012 - 2018